Катушка Penn Spinfisher SSV 6500 5-го покоління Full Metal Body
User
115.00 Euro €

Катушка Penn Spinfisher SSV 6500 5-го покоління Full Metal Body

Луцк, Волынская Дата публикации: 25/10/2019

Ця потужна рибальська катушка — монстр для ловлі трофейного сома!

Міцна та дуже надійна катушка підходить як для ловлі сома з квоком, так і для берегової ловлі. Катушка водозахищена, тому дозволяє вам не залежати від погоди та умов ловлі. Вона має металічний корпус та бокові кришки, збалансований ротор і нержавіючу головну пару. Катушка комплектується фірмовими дисками фрикціону HT-100. Шпуля має гумове кільцеве покриття, яке протидіє прокручуванню шнура, а також має розміточні кільця на торці шпулі для контролю кількості змотаного шнура. Фрикціон дуже стабільний, практично невбиваємий, а окрім цього точний. Катушка Penn Spinfisher V Serie SSV 6500 дуже добре зарекомендувала себе і на морскій ловлі в Норвегії при виважуванні з великої глибини таких крупних риб як тріска і палтус, вона витримує колосальні навантаження і не боїться солоної морської води.

Компанія «Penn Fishing Company», заснована Отто Хенцем (Otto Henze) в 1932 році, швидко завоювала лідерство не тільки на американському, а й на європейському ринку.

Протягом 80 з лишнім років компанія виготовляла і виготовляє катушки, використовуючи найостанніші досягнення в технологіях та дизайні. При розробці катушок враховуються досвід та рекомендації рибалок-професіоналів і спортсменів, «зірок» світового риболовного спорту.

Мільйони новачків та досвічених рибалок по усьому світу довіряють цій якості та надійності. І мрія засновника компанії: «Виробництво рибальського спорядження найвищого рівня якості світового масштабу» втілена у життя.

Катушки цієї компанії втановлюють рекорди практично в кожній класифікації IGFA. Це втілення максимальної надійності та довговічності. Найміцніші матеріали для деталей катушок (від кованого алюмінія та нержавіючої сталі до бронзи), найсучасніші матеріали для прокладок гальмівної системи, точені на станках деталі – усе це дозволяє безінерційним катушкам Penn як і мультиплікаторам витримувати потужні навантаження протягом десятиліть.

https://euro-som.in.ua/product/katushka-penn-spinfisher-v-serie-ssv-6500/

Катушки Penn стали класикою в сомовій ловлі іще в 4-му поколінні, ці катушки 5-го ж покоління мають ще більш міцний повністю металічний механізм без пластикових деталей, зберегли свій традиційний дизайн, та вирізняються найвищими технічними характеристиками і невловимим американським шармом.

Місткість шнура: 305м/0,36мм.
Кількість підшипників: 6.
Вага: 603 грами.
Передаточне число: 5,6:1.
Фрикціон: HT-100 — 13,6кг.
Підмотка за один оберт: 991 мм.
Колір: золотисто-чорний.

Ви можете придбати ці катушки за найпривабливішою ціною:
149,00€ 114,99€

Лише порівняйте нашу ціну з українськими магазинами: https://goobkas.com/p386492027-katushka ... isher.html


https://youtu.be/Jhvsp8xa43o

Просмотров: 60

  Контакт с продавцом


  Катушка Penn Spinfisher SSV 6500 5-го покоління Full Metal Body

  115.00 Euro €
  Луцк, Волынская

  Дата публикации: 25/10/2019

  Просмотры: 60

  Все права защищены 2016 :: сервис бесплатных объявлений / платный сайт
  Контакт Почему мы? Политика конфиденциальности Пользовательское соглашение Платные опции Правила публикации Для интернет-магазинов Популярные поисковые запросы Краудфандинговый инвестиционный проект Вакансии Безопасность и заработок